PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123444}
7,1 117 494
oceny
7,1 10 1 117494
5,0 8
ocen krytyków
Transporter 2
powrót do forum filmu Transporter 2

...z niecierpliwością czekalem na 2 część... no i jest. W pierwszej części była świeżość, świetne auto, muzyka, fabuła, klimat...teraz wykreowano nowego Bonda...TOTALNA PORAŻKA!!! Poprzednią część oglądało się dobrze, bo była dobrym kinem akcji - z realnymi efektami (poza startem z mostu na lawetę)...ale to co zaserwowano w 2..to jest kompletne nieporozumienie...skakanie z dachu parkingu do wnetrza budynku na drgiej stronie ulicy..przez okno ...albo zrywanie ładunku wybuchowego - Ci którzy widzieli, wiedzą o co chodzi...i jeszcze akcja z jazdą po dachu akurat nad pijaczkiem, który również nie mógł w to uwierzyć... BARDZO NIESMACZNE, NIEŚWIEŻE...śmiem stwierdzić, że już przygody 007 są bardziej realistyczne... DLA MNIE LIPA OCENA 3 ...tylko za sceny walki i AUDI

ocenił(a) film na 9
Rafalski

Tak zgadzam się z tym, że film był delikatnie mówiąc nierealistyczny. Jednak film uważam za bardzo fajny, ale powinien być pod innym tytułem. Ci, którzy oglądali pierwszą część Transportera mogą się nieco zawieść, że druga część była tak bajecznie zrobiona (właśnie szczególnie ze zerwaniem bomby z samochodu czy unikanie kul niczym w matrixie). Sceny walki też były nieco przesadzone. Ci, co uważają, że sceny walki z Jackiem Chunem są przesadzone mogą zmienić zdanie po obejrzeniu tego filmu. Małe jest też nawiązanie do tych żelaznych zasad tak widocznych w pierwszej części filmu, a to w zasadzie uważałem za najlepsze. Ci co obejrzą tylko drugą część filmu mogą nawet nie wiedzieć o czym mówię. Film uważam na dziewięć z minusem, byłaby może dycha, gdyby był on pod innym tytułem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones