PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123444}
7,1 117 494
oceny
7,1 10 1 117494
5,0 8
ocen krytyków
Transporter 2
powrót do forum filmu Transporter 2

Mnie się Transporter 2 podobał było dużo akcji i dobra dawka kina akcji moim zdaniem wspaniała część :).Jeszcze lepsza była od 1 no i w połowie można powiedzieć że dobra przy części 3 no ale co tutaj było dobre było wiele fajnych scen akcji już pierwsza scena jak go ta laska zaczepiła ze swoimi kolesiami na parkingu była dobra .Co dalej mamy fajną jazdę jak na skuterze wpadł na jezdnię też fajnie wyszło ,najlepsza scena z samolotem jak ten samolot tak wirował na górę i dół i się nawalali w nim latając na boki :).Fajna scena jak pokonał tą klientkę chociaż krótka walka ;(.Co do sceny w szpitalu no cóż fajnie wyszło ogólnie ta pogoń jak wpadł do budynku ,ogólnie bardzo dużo fajnych scen akcji ta z wężem strażackim pomysłowa ;).No cóż co do tej pani z karabinami to ładna ona nie była i dlatego minus tutaj jej daję ;( Echhh co do pomysłowości mamy wielką nawalankę jazda na skuterze po ulicy czy już wspomniana walka w samolocie bujającym się na boki czy kolejne pościgi po ulicach :).Frank jak zawsze mistrz kierownicy ,szkoda że ta część była krótka ale pomysły dobre ogólnie nie można się tutaj nudzić od początku mamy dobre walki :).

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Transporter17

Ale o co ci dziewczyno chodzi podaj przyczynę swojego czepialstwa i dlaczego mnie obrażasz ?.Może byś podała powód swojego zachowania obrażasz moją osobę nie wiem o co ci chodzi ,czego ode mnie chcesz dlaczego mnie prowokujesz? nie podałaś przyczyny napisz o co ci chodzi i dlaczego mnie każesz iść do psychiatry albo psychologa nie masz kultury piszesz jak byś się z choinki urwała.Ja tylko wyrażam swoje zdanie na temat filmu nie wiem może ty masz inne zdanie i opinię ale nie znaczy to że musisz mnie wyzywać od wariatów i wysyłać na leczenie psychiatryczne bo ja ci nic nie zawiniłem napisałem sobie normalnego posta a ty mnie tutaj jakieś zachowania jakbyś sama miała nie pokolei w głowie,zastanów się nad tym co robisz a nie piszesz jakieś nie wiadomo jakie posty .
Jak chcesz prowokować to sobie odpuść napisz normalnego posta a nie jakieś idz lepiej do psychiatry jak mam to rozumieć że niby po moim poscie wnioskujesz że jestem nienormalny czy jak ? Widzę że jesteś fanką tego filmu ale to nie znaczy że musisz zaraz zjechać innego fana tej serii ;(.Przykro mnie że nie umiesz się porozumieć z użytkownikiem innym tak jak powinno tutaj nie chodzi o to żeby kogoś wyzywać tylko jak coś ci się nie podoba w moim poscie to napisz to a nie jakieś głupie posty ty wez sie lecz na głowę ;(.

Sorry że cie obraziłam, ale się zdenerwowałam że tak dobrze piszesz o tym filmie ze jest bardzo dobry i lepszy od pierwszej częśći bo to jest śmieszne ta część to parodia 1 częśći, przeste głupie i nierealne akcje, jak ściąganie bomby za pomocą dzwiga zrobione komputerowo a nie mugł po prostu wyskoczyć z tego samochodu a tu taka fantastyka i dużo dużo wiecej takich głupich scen .

użytkownik usunięty
Transporter17

Rozumiem ciebie no cóż mnie się wszystkie trzy częsci podobały nie mówię że 1 część Transportera się mnie nie podobała bo były fajne sceny nap: Jak Frankowi podłożyli w samochodzie bombę i potem im zrobił wjazd na chate rozwalając ich po kolei ;) Albo ten poscig jak wiózł w wozie bandytów też fajna scena .No i zakończnie z tymi tirami na koniec filmu, co do 2 części więcej akcji było sama scena jak podjechał z tym dzieciakiem pod dom już jego rodziców ,a tutaj ta klientka wsiada z bronią i musiał się cofnąc, to była 1 taka scena nie wiem ale to dziwne że już pod samym domem cofnął się ;(.No ale ja tylko chciałem żebyś mnie wyjaśniła dlaczego tak mnie nazwałaś wariatem i psychopatą jakimś ok rozumiem że podoba się tobie głównie 1 część filmu no cóż mnie się cała seria podoba :).Ale tak jak wywnioskowałem mnie też obruszały nierealne sceny akcji czy jakieś zbyt pomysłowe sceny walk i pościgów ale tutaj ja ten film lubię :).Dla mnie to świetne kino akcji nie powiem że seria jest niedopracowana bo każda scena akcji ma tam dużo pracy włożonej w to aby film jak najbardziej przyciągnął widza. Oczywiście Reżyser i sam Luc Besson chciał bardziej dowalić w kolejnych częściach przyznam że Hardkorowo popisał się w 2 Transporterze ale już w 3 było mniej tych nadzwyczajnych popisów , co do twojego postu poprostu rozumiem ale nie musiałaś tak się wnerwiać i denerwować naprawdę nie obrażam tutaj ciebie jako fanki 1 części gdzie było więcej może realizmu chociaż też jedna scena była nadzwyczajna ale ok sam posiadam wszystkie częsci i czekam czy będzie kolejna :).

Dla mnie film genialny,chociaż nie lubię takich filmów ale ten jest świetny
Fajne sceny akcji,dużo walki czyli to co lubię,nie było tandety ani jakiegoś szpanerstwa,wkurzała mnie ta chuda miotła..Lola,brzydko wyglądała ale widocznie taka miała być :)
Lubię moment jak ginie :D

Damx123

Gdzie tu masz jakąś akcje ?

ocenił(a) film na 7
Transporter17

Dziewczyno nie widziałem twojego pierwszego posta, ale skoro wyzywasz każdego od psychopatów i wariatów bo ma inne zdanie na ten temat niż ty, to zastanów się czy z twoją młodą główką jest wszystko w porządku, bo po wypowiedziach i błędach ortograficznych jak i bezczelności wypowiedzi sądzę, że masz nie więcej jak 11-14 lat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones