PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719147}

Transporter: Nowa moc

The Transporter Refueled
5,8 24 479
ocen
5,8 10 1 24479
4,3 3
oceny krytyków
Transporter: Nowa moc
powrót do forum filmu Transporter: Nowa moc

Brzmi jak "Gwiezdne Wojny" albo inne science-fiction, a to przecież film akcji. Kompletnie nie pasuje ten podtytuł.

dirt16

Jak większość idiotycznych polskich tłumaczeń, wystarczyło zostawić w oryginale.

stachuxpe

Pewnie w którymś momencie, gdy Frank będzie miał kłopoty, wyskoczy Mistrz Yoda i powie: "Mocy nowej potrzebujesz, Frank. Dam ci ją ja". :)

użytkownik usunięty
dirt16

Mało tego, Frank otrzyma własny miecz świetlny i przez przypadek odrąbie sobie nogę :>

Ale dorobią mu mechaniczną (tak jak Luke'owi rękę). A potem przyjdzie Darth Frank Senior i powie: "Frank, jestem twoim ojcem, dołącz do mnie i razem będziemy jeździć mercedesem, jak ojciec i syn". :)

użytkownik usunięty
dirt16

Lecz Frank woli Hugokopter zamiast Mercedesa. Ta zniewaga krwi wymaga!

dirt16

Nie, to nie jest film akcji, to jest science-fiction w którym lecąc driftem po rondzie gość ubija plastikowym zderzakiem żeliwne zawory z hydrantów.

W sumie też nie, to nie film sci-fi bo taki opiera się o fikcję z podłożem naukowym, a tu są po prostu bzdury. W takim wypadku to sci-lie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones